Academie Scientifique de Beaute

Один із найстаріших косметичних домів Європи, Académie Scientifique de Beaute був створений у 1890 році у Франції.
Ось уже понад 100 років компанія розробляє засоби для збереження молодості та краси. Завдяки величезному досвіду та якості продукції, Académie Scientifique de Beaute став загальновизнаним лідером з питань догляду за шкірою і рішення естетичних проблем.
Винаходи Académie Scientifique de Beaute у галузі дерматології – від застосування колагену (1936) та гормональних препаратів (1938) до стабільної формули вітаміну С (1985) та інкапсулювання інгредієнтів направленої дії (2009), сьогодні широко застосовуються косметологами.
Кожен продукт марки є результатом безкомпромісних наукових досліджень і поєднує в собі передові наукові відкриття та високу ефективність.

Мистецтво створення косметичних засобів із 1890 року

Історія почалася в лабораторії доктора Олександра Ламотта, вченого та першопрохідника сучасної косметології, який розробив передові інноваційні догляди з унікальною текстурою, такі як «Крем принцеси» або «Рубі Помпадур». Його кредо? Пошук ефективності на основі протоколів та методологій, аналогічних тим, що застосовуються у медичних процедурах.

У 1895 році доктор Ламотт заснував перший Французький інститут краси в найелегантнішому районі Парижу на вулиці Сент-Онорі, де він передав все ноу-хау своєму послідовнику Жоржу Гаю, якому він довірив управління компанією Académie Scientifique de Beauté. Молодий креативний та динамічний фармацевт одразу ж дав компанії новий імпульс.

У 1928 році він створив і відкрив першу французьку Школу косметології у приміщенні прямо над салоном краси. Його ідея: навчити косметологів проводити діагностику шкіри, щоб вони могли застосувати засоби, які максимально відповідають потребам кожного клієнта.

Школа косметології швидко здобула відмінну репутацію, а її випускники вважалися видатними професіоналами.

Девіз засновника: «Використовуйте лише продукцію найвищої якості, працюйте лише з елітними фахівцями». Знаменита паризька адреса поступово перетворилася на міжнародний бренд, який з гордістю розробляє, виробляє та поширює свою косметику майже у 15 000 салонів краси по всьому світу.