Academie Scientifique de Beaute

Academie – це бренд французької космецевтики, що протягом 130 років дарує жінкам красу та досконалість. Заснований у 1890 році в Парижі, він увібрав у себе найкращі традиції французької косметології, поєднуючи їх з інноваційними технологіями та передовими науковими розробками.

Кожен продукт — результат скрупульозних наукових досліджень та ноу-хау команди.  До цього дня бренд успадковує постійне кредо засновника: пропонувати клієнтам найкраще. Професійна косметика Academie проходить бактеріологічні випробування та численні тести до, під час та після розробки, і потрапляє на ринок лише за фактом підтвердження ефективності та безпеки для шкіри та здоров’я. У виробництві залучено 800 активних компонентів. 

Секрет успіху Academie:

  • Висока якість та ефективність: Academie використовує лише найкращі інгредієнти, ретельно відбираючи їх з екологічно чистих регіонів світу. Кожен продукт проходить суворий контроль якості, гарантуючи його безпечність та результативність.

  • Широкий асортимент: Academie пропонує широкий спектр продуктів для догляду за обличчям та тілом, які відповідають потребам будь-якого типу шкіри та віку.

  • Інноваційний підхід: Academie постійно вдосконалює свої формули, розробляючи нові унікальні продукти, що відповідають останнім тенденціям у сфері косметології.

  • Професійний догляд: Academie співпрацює з косметологами по всьому світу, щоб гарантувати, що кожен продукт використовується максимально ефективно.

Один із найстаріших косметичних домів Європи, Académie Scientifique de Beaute був створений у 1890 році у Франції.
Ось уже понад 100 років компанія розробляє засоби для збереження молодості та краси. Завдяки величезному досвіду та якості продукції, Académie Scientifique de Beaute став загальновизнаним лідером з питань догляду за шкірою і рішення естетичних проблем.
Винаходи Académie Scientifique de Beaute у галузі дерматології – від застосування колагену (1936) та гормональних препаратів (1938) до стабільної формули вітаміну С (1985) та інкапсулювання інгредієнтів направленої дії (2009), сьогодні широко застосовуються косметологами.
Кожен продукт марки є результатом безкомпромісних наукових досліджень і поєднує в собі передові наукові відкриття та високу ефективність.

Мистецтво створення косметичних засобів із 1890 року

Історія почалася в лабораторії доктора Олександра Ламотта, вченого та першопрохідника сучасної косметології, який розробив передові інноваційні догляди з унікальною текстурою, такі як «Крем принцеси» або «Рубі Помпадур». Його кредо? Пошук ефективності на основі протоколів та методологій, аналогічних тим, що застосовуються у медичних процедурах.

У 1895 році доктор Ламотт заснував перший Французький інститут краси в найелегантнішому районі Парижу на вулиці Сент-Онорі, де він передав все ноу-хау своєму послідовнику Жоржу Гаю, якому він довірив управління компанією Académie Scientifique de Beauté. Молодий креативний та динамічний фармацевт одразу ж дав компанії новий імпульс.

У 1928 році він створив і відкрив першу французьку Школу косметології у приміщенні прямо над салоном краси. Його ідея: навчити косметологів проводити діагностику шкіри, щоб вони могли застосувати засоби, які максимально відповідають потребам кожного клієнта.

Школа косметології швидко здобула відмінну репутацію, а її випускники вважалися видатними професіоналами.

Девіз засновника: «Використовуйте лише продукцію найвищої якості, працюйте лише з елітними фахівцями». Знаменита паризька адреса поступово перетворилася на міжнародний бренд, який з гордістю розробляє, виробляє та поширює свою косметику майже у 15 000 салонів краси по всьому світу.