LIPOFREEZE
LIPOFREEZE - це інноваційний апарат, що дозволяє з комфортом і високим ступенем безпеки зменшувати обсяг жирових відкладень методом кріоліполіза.
(English) Lipofreeze
Одна годинна процедура на апараті Lipofreeze запускає процеси апоптозу (природнього відмирання) жирових клітин, які можуть призвести до зменшення 20-25% жирової складки.
Переваги процедури кріоліполізу на апараті Lipofreeze:

Процедура безпечна. Відсутні побічні ефекти, характерні для більшості інших методик видалення жирових відкладень.
Процедура ефективна. Після проведення процедури починається передбачуване і послідовне зменшення жирових відкладень в зоні впливу.
Апарат Lipofreeze здійснює вибіркову дію на жирову тканину без ушкодження інших тканин.
Зменшується жирова тканина, в той час коли інші методи не дали позитивного результату.
Кріоліполіз - це метод боротьби з підшкірними локальними жировими відкладеннями, що заснований на контрольованому виборчому охолодженні жирової тканини і призводить до подальшого запуску програмованого відмиранняжирових клітин.

Метод кріоліполіза відрізняється від інших традиційних методик ін'єкційного і апаратного зменшення жирових відкладень, так як виключає пошкодження шкіри, утворення рубців і фіброплазію. В результаті того, що обсяг жирової тканини поступово зменшується, відсутні навантаження на внутрішні органи і систематичний вплив на людський організм.

В основі методу кріоліполізу лежить тривала гіпоксія і зниження температури підшкірної жирової клітковини приблизно до +25 градусів, що в подальшому призводить до апоптозу жирових клітин, тобто їх природнього відмирання. Даний фізіологічний процес триває протягом 50-70 днів. Унікальна технологія кріоліполізу цілком виключає пошкодження холодом шкіри, судин, нервів і внутрішніх органів, тому що температура замерзання тригліцеридів набагато вище, ніж температура замерзання інших біологічних субстанцій та рідин.

На проблемну зону накладається вакуумний аплікатор. Між вакуумним аплікатором і шкірою поміщається просочена спеціальним розчином серветка, що захищає шкіру від переохолодження. Жирова складка за допомогою вакууму втягується всередину аплікатора і протягом години охолоджується.

Результат від процедури кріоліполізу - за один сеанс в зоні впливу жировий шар зменшується на 25%. Ефект від даної процедури проявляється протягом одного-двох місяців. В залежності від побажань клієнта і товщини підшкірно-жирової клітковини, необхідно від однієї до трьох процедур з періодичністю в 2 місяці.