UNIVERSKIN
ІНДИВІДУАЛЬНА КОСМЕЦЕВТИКА
UNIVERSKIN
UNIVERSKIN
«UNIVERSKIN» - це науково-дослідна лабораторія, що спеціалізується на регенеративних медичний технологіях; заснована в Ніцці (Франція) у 2006 році науковою радою провідних європейських пластичних хірургів, фармацевтів і дерматологів, серед яких такі відомі фахівці, як Бенджамін Ашер, Філіп Кестемон, Генрі Дельмар і інші. Особливістю системи UNIVERSKIN є те, що лікар, застосовуючи високоефективні формули, має можливість абсолютно індивідуального підходу у вирішенні дерматологічних проблем. Девізом компанії є слоган «Твоя шкіра – твоя формула».

Базою для формування індивідуальних рецептур служить матриця з 19 компонентів, різні комбінації яких дають 1159 варіантів рецептур. Кожен з них служить персональним ключем для вирішення тієї чи іншої проблеми пацієнта. Для точного діагнозу і аналізу шкіри компанія розробила спеціальну анкету, за допомогою якої лікар визначає реальні потреби шкіри пацієнта, щоб створити засіб для догляду та лікування шкіри, що складається з гіпоалергенних і ефективних інгредієнтів, без консервантів та ароматизаторів. Такий підхід дозволяє ефективно лікувати: розацеа, гиперпігментацію, акне, вікові зміни і багато іншого.
Всі можливі рецептури ТМ UNIVERSKIN зареєстровані в Європейському Департаменті Реєстрації Косметики (CPNP), а також є безпечними та стабільними, на думку експертів відомої і шанованої в усьому світі організації EUROTOX.
КАТЕГОРІЇ