Обладнання

FULLSKIN - апарат для дермотоніі

Де купити?
Фото
Відео
Сертифікати
Історія бренду

Це ультрасучасні косметологічні апарати для салонів краси і медичних клінік, розроблені для підтримки краси тіла - проведення дермотоніі, лікування целюліту, поліпшення якості шкіри і відновлення її пружності. Значні поліпшення спостерігаються при роботі з мімічними зморшками, другим підборіддям і відновлення пружності шкіри.

Компанія-розробник косметологічного обладнання, Skinexians, в минулому називалася Ivea Technologie, і представлена більш ніж в 25 країнах світу. Назва компанії Skinexians походить від англійських слів Skin Science - наука про шкіру. 20 років клінічних досліджень компанії були присвячені вивченню проблеми лікування целюліту і в'ялості тканин, це дозволило створити досконалі косметологічні апарати, що гарантують науково доведені результати лікування.

В першу чергу компанія Skinexians відома як виробник культового косметологічного апарату для дермотоніі Skintonic (Скінтонік), який не має аналогів по застосуванню аж по сьогоднішній день.
Скінтонік був створений основоположником методики дермотоніі Сержем Карагозьяном, який також є одним із розробників апарату LPG. В апараті для дермотоніі Скінтонік втілені усі переваги - фізиологічність, відсутність витратних матеріалів, він є більш універсальним - підходить для роботи, як з великими, так і дрібними зонами, травматичність повністю відсутня.

ДЕРМОТОНІЯ - метод лікування целюліту, що має рефлексотерапевтичну та дренувальну дію на судинну та лімфатичну системи організму. Тонізації шкіряних покривів, аж до м'язового шару.

Сьогодні компанія Skinexians представляє 3 косметологічні апарати та моторизовану насадку JOYSKIN:
FULL SKIN - нова вдосконалена версія легендарного Скінтонік - для проведення вакуумного масажу по тілу і обличчю;
НАСАДКА JOYSKIN - моторизована насадка до апарату Le Skin і Full Skin для проведення дермотоніі;
LE DERMO V4 - косметологічний апарат для проведення дермотоніі;
ACTIVEA - ULTRA BF36 - ультразвуковий апарат для корекції фігури з доведеною клінічною ефективністю.
Косметологічні апарати Skinexians є найбільш рентабельними серед вакуумних апаратів при порівняно невисокій ціні і повній відсутності витратних матеріалів.