Обладнання

DIVINE PRO -мультіплатформа для RF

Досконалість RF-технологій для індивідуальних процедур омолодження.

Divine Pro - це нова RF-платформа від першопрохідника і світового лідера в області 

RF - компанії Pollogen by Lumenis. Вона поєднує в собі 4 просунутих технології і дозволяє проводити багаторівневі процедури ремоделювання і відновлення тканин. У Divine Pro закладений багаторічний досвід розробок RF-апаратів, об'єднаний з новітніми технологіями контрольованої доставки RF-енергії на різні рівні - від поверхні шкіри до SMAS.
Ця багатофункціональна платформа дає можливість складати індивідуальний план лікування для кожного пацієнта і домагатися бажаного клінічного ефекту найзручнішим і безпечним способом. Індивідуальні протоколи Divine Pro об'єднують різні способи впливу і дозволяють отримувати негайні результати омолодження і підтяжки шкіри з мінімальним дискомфортом і реабілітацією.

Де купити?
Фото
Відео
Історія бренду

Divine Pro-це нова платформа від світового лідера в області RF-компанії Pollogen by Lumenis. Вона поєднує в собі 4 передових технології і дозволяє проводити багаторівневі процедури ремоделювання та оновлення тканин.
У Divine Pro закладений багаторічний досвід розробки RF-апаратів, який об'єднаний з новітніми технологіями контрольованої доставки RF-енергії на різні рівні-від поверхні шкіри до SMAS.
Divine pro розроблений і застосовується для проведення швидких і комфортних процедур RF-омолодження, підтяжки шкіри, вирівнювання рубців і зморшок.
Патентовані технічні рішення Pollogen дають цьому апарату ряд унікальних переваг, головною з яких є висока ефективність лікування без ускладнень і дискомфорту.
Divine pro побудований на базі великого клінічного досвіду, його ефективність і безпека багаторазово доведена клінічно.
Divine pro - це багатофункціональна платформа, що увібрала в себе безліч технологічних рішень.
Апарат дає можливість складати індивідуальний план лікування для кожного пацієнта і домагатися бажаного клінічного ефекту найзручнішим і безпечним способом.
Індивідуальні протоколи Divine Pro об'єднують різні способи впливу і дозволяють отримувати негайні результати омолодження і підтяжки шкіри з мінімальним дискомфортом і реабілітацією.