Ultra Lift
Ультразвукові апарати
Ultra Lift
Ультразвукові апарати Ultra Lift, Ultra Lift Pro і Ultra Lift були розроблені з урахуванням побажань практикуючих косметологів - усі функціональні елементи й характеристики продумані до дрібниць.

Ретельно підібрана частота ультразвуку не викликає дискомфорту у клієнта і косметолога, відсутні побічні ефекти.

Висока надійність апаратів Ultra Lift, Ultra Lift Pro і Ultra Lift C забезпечується за рахунок високоякісних комплектуючих.

Академія Наукової Краси забезпечує технічну підтримку та навчання, як в гарантійний, так і в післягарантійний період.
Апарати можуть поставлятися з косметикою, що спеціально розроблялася під ультразвук, вони також працюють з будь-якими гелевими формам і сироватками.

Ультразвукові коливання здійснюють інтенсивний мікромасаж тканин на клітинному рівні, підсилюють мікроциркуляцію і насичують шкіру киснем.

Ультразвук підвищує еластичність сполучної тканини за рахунок відновлення колагенових і еластинових волокон, тонізує м'язи, посилює лімфовідтік.

Ультразвукові хвилі проникають у тканини і забезпечують молекулярний і клітинний масаж, підвищують епітеліальну і судинну проникність, мають протинабрякову, дефіброзуючу і ліполітичну дію. Ультразвук підвищує оксигенацію тканин, нормалізує окислювально-відновлювальні процеси, активізує обмін речовин, і, тим самим, підвищує регенеративну здатність шкіри. Ультразвук покращує трофічні процеси в шкірі і стимулює фібробласти, відповідальні за вироблення колагенових і еластинових волокон.
Категорії товарів