БІЛЬШ НІЖ 35 РОКІВ УСПІШНОЇ РОБОТИ
Компанія «S.O.R.International.S.A.»
Sorisa
Іспанська торгова марка SORISA існує на ринку більше 40 років, займаючи провідне місце серед виробників багатофункціонального косметологічного обладнання для салонів краси та медичних центрів.

Компанія SORISA - якість та інновації для краси і здоров'я.

SORISA - найбільший виробник Іспанії, є провідним розробником і маркетором обладнання для омолодження, ремоделювання, фототерапії, спа, пресотерапії та багатьох інших напрямків.

SORISA створює ефективні процедури, будучи сильним конкурентом на насиченому ринку естетичної медицини.

Офіси та навчальні центри SORISA в Іспанії знаходяться в Мадриді, Барселоні, Більбао, Севільї, Валенсії.

З моменту свого створення у 1973, SORISA задає тон в:
• технологічних інноваціях;
• якості;
• клінічних дослідженнях і навчанні;
• стандартах якості та вимоги міжнародних систем;
• маркетингових рішеннях;
• увазі до клієнтів;
• охопленні міжнародних ринків (70 країн).

Компанія SORISA - технологічні інновації та свіжі рішення.

Підрозділ R & D + i веде численні дослідні проекти найвищого рівня, встановлюючи важливі технологічні віхи.
Ми постійно оновлюємо і застосовуємо найбільш передові технології, забезпечуючи інтегровані рішення, задовольняючи найвибагливіші очікування клієнтів.

Компанія SORISA - синонім ефективності та гарантованої якості.

З моменту заснування компанії її головним пріоритетом є забезпечення тотальної якості виробництва для кращої якості продуктів.

Ми гарантуємо максимальну функціональність і продуктивність будь-якого обладнання протягом всього терміну його експлуатації.

Ми застосовуємо жорсткий контроль виробництва і якості продукції.
Компанія SORISA - медичні дослідження для безперервного розвитку.

Підрозділ медичних досліджень гарантує максимум ефективності процедур нашого широкого арсеналу обладнання і косметичний засобів.

Ми ретельно стежимо за потребами ринку і багато років співпрацюємо з найпрестижнішими університетами та науковими центрами світу, в тому числі в Оксфорді, Амстердамі і Барселоні
Компанія SORISA - чітка відповідність законодавчим вимогам та строгий контроль

Всі продукти SORISA строго підпорядковані законодавчим вимогам іспанського Міністерства охорони здоров'я та європейським стандартам.

Виробництво SORISA з 1997 сертифіковане за стандартами ISO9001 і спеціальним стандартом охорони здоров'я ISO13485 з 2001.

Продукти SORISA - інновації для якості життя

Наші продукти - результат 40 років розробок в області якості та інновацій для високоприбуткових рішень у галузі естетичної медицини.

SORISA - провідний бренд для професіоналів за напрямками:
• процедури для обличчя;
• моделювання тіла;
• фототерапія;
• косметичні засоби;
• косметологічні меблі;
• SPA – Wellness

Вся апаратура, що випускається SORISA, проста і зручна в обігу та адаптована до легкого розуміння користувача. Встановлені програми допомагають підібрати індивідуальне лікування у кожному окремому випадку з урахуванням особливостей пацієнта. Устаткування SORISA може бути використано з різними косметологічними засобами. Спеціалізовані косметологічні меблі та аксесуари випускаються з використанням екологічно чистих матеріалів.

Апарати SORISA користуються найбільшою популярністю на ринку косметологічного обладнання Завдяки своїй універсальності, легкості експлуатації, бездоганному дизайну і, найголовніше, оптимальному співвідношенню ціни і якості.
КАТЕГОРІЇ