Лазерні системи Palomar
Palomar Medical Technologies
Компанія Palomar Medical Technologies (США) - світовий лідер з виробництва лазерного обладнання для естетичної корекції в клініках і салонах краси.
Palomar
Історія Palomar (Паломар) почалася у 1991 році в Бостоні, США. Сьогодні, як і 20 років тому, основними цінностями бренду є ЯКІСТЬ, ЕФЕКТИВНІСТЬ І БЕЗПЕКА.

Найбільша кількість патентів і постійний пошук нових можливостей лазерної медицини для вирішення естетичних проблем дозволяє отримувати найкращі клінічні результати можливі сьогоднішній день.
Компанія Palomar має близько ста патентів на винаходи і веде активні розробки нових технологій в лазерній та естетичній медицини, визначаючи шлях розвитку усієї галузі лазерної косметології.

Саме компанією Palomar вперше був застосований і запатентований спосіб контактного охолодження фото- і лазерних систем, що зараз використовується багатьма виробниками.
У 2004 році компанія Palomar запатентувала принцип фракційного лазерного впливу, який зробив революцію в лазерних технологіях.

На даний момент у світі успішно працює більше 5 000 лазерних систем Palomar.
На лазерних системах Palomar вже проведено 6 млн процедур.
Компанією Palomar здійснено понад 50 клінічних досліджень.

Лазерне обладнання Palomar дає можливість людям з усіма типами шкіри позбутися зморшок, рубців, стрий, гравітаційного птозу, розширених судин на ногах, судинних утворень, пігментації і небажаного волосся.

На сьогоднішній день тільки лазери Palomar забезпечують високу потужність, найкращий клінічний результат, безпеку й безболісність.

З січня 2008 року офіційним представником компанії Palomar Medical Technologies на території України є корпорація «Академія Наукової Краси».
Лазерне обладнання