Irridium Eyes Pressotherapy
Пресотерапія очей Ірідіум - це унікальний пристрій, який виготовлено на основі застосування лімфодренажного лікування, при якому ключовим є тиск повітря.
Irridium Eyes Pressotherapy
Б'юті-гаджет Irridium Eyes pressotherapy призначений для масажу ніжної області очей. Шкіра навколо очей дуже ніжна і вразлива, тому часто саме вона перша піддається віковим змінам. Крім того, щоденне напруження, робота за комп'ютером, недосип і погана екологія також негативно впливають як на шкіру навколо очей, так і на самі очі, провокуючи передчасне старіння і постійна напруга в цій області.

Метою терапії за допомогою Іррідіум є поліпшення поглинання активних компонентів доглядають коштів. Крім того, апарат допомагає розподілити застійну ліфму і запобігти її скупчення. В результаті пресотерапії очей за допомогою Iridium йде набряклість, відновлюється здорове сяйво і текстура шкіри навколо очей.Irridium Eyes pressotherapy допомагає підтримувати здоров'я очей, а також зняти напругу в області чола і повік, покращує кровообіг і запобігає сухості очей.

Однією з особливостей пресотерапії за допомогою Iridium Eyes Pressotherapy є медитація. У пристрій інтегрована ненав'язлива розслаблююча музика, тому при використанні Іррідіум створюється виняткова атмосфера релаксу, що сприяє зняттю стресу і напруги.
Б'юті-гаджет Irridium Eyes Pressotherapy