Formatk
ВИРОБНИК ІННОВАЦІЙНИХ IPL СИСТЕМ
FORMATK - ВАШ НАДІЙНИЙ СПІВРОБІТНИК!!!
FORMATK
Formatk - ізраїльська косметологічна компанія, виробник інноваційних IPL систем для косметології та естетичної медицини.
Компанія Formatk розробляє інноваційні медичні системи для неінвазивної естетичної терапії в косметології, спираючись на проведені дослідження впливу інтенсивного імпульсного світла - IPL на шкіру.

Також для вирішення інших естетичних завдань в апаратах застосовуються такі ефективні методики, як радіочастоти, ультразвук, алмазний пілінг.

Компанія Formatk ввела нове поняття DPL - імпульсне світло високої густини. У лабораторіях Formatk був створений унікальний IPL випромінювач для досягнення оптимальних результатів, завдяки використанню дуже короткого імпульсу при його високій щільності. Нова технологія DPL (імпульсне світло високої густини) дозволяє за дуже короткий проміжок часу (5мс) передавати необхідну для проведення процедур кількість енергії (до 25Дж/см2), що в рази підвищує їх результативність і комфортність.

У косметологічних IPL апаратах Formatk дуже лаконічно поєднуються: «ціна-якість», мобільність, універсальність, простота в експлуатації і новітні технології. Косметологічні IPL системи Formatk охоплюють широкий спектр завдань і підходять великій кількості клієнтів.

Косметологічні апарати Formatk розроблялися для вирішення найбільш затребуваних естетичних задач.

Чотири ультрасучасні технології: інтенсивне імпульсне світло, радіо частоти, ультразвукові вібрації та алмазний пілінг дозволяють створювати процедури, мета яких - омолодження шкіри, позбавлення від дефектів, таких як судинні ураження, пігментні плями, а також лікування акне та грибка.

Використання IPL систем Formatk шляхом зміни 16 різних насадок дозволяє здійснювати:
- видалення волосся;
- омолодження шкіри;
- видалення пігментних плям;
- підтяжка шкіри;
- усунення зморшок;
- лікування акне;
- лікування нігтьового грибка;
- алмазний пілінг.

Сьогодні Formatk представляє на ринку три системи:
FORMA SYSTEM - 6 технологій в одному пристрої - все, що необхідно в салоні;
FORMA LIGHT - все IPL процедури, за мінімальною ціною;
FORMA FUNGUS - найбільш передова та ефективна система лікування грибка нігтів;

Компанія Formatk має медичний сертифікат класу IIA. Все обладнання виготовляється на підприємствах Formatk в Ізраїлі, і проходить трирівневу перевірку якості. Formatk - сертифікований виробник ISO 13485.