Косметологічний апарат для діагностики шкіри обличчя
Dermacheck
Косметологічний апарат Dermacheck дозволяє лікарю-косметологу визначити не тільки видимі неозброєним оком недоліки шкіри, але й приховані, які стануть помітні лише через кілька років. Багатофункціональні датчики і сканер дозволяють отримати зображення обличчя високої якості в УФ і поляризованому світлі. Це дає можливість косметологу провести аналіз рівня зволоженості шкіри (і рівня ліпідів), кількості і глибини зморшок, пігментації, еластичності, кольору та температури шкіри.

Порівняння показників шляхом накладення тривимірного зображення дозволяє провести детальний аналіз стану шкіри, скласти графіки і рекомендації. Така діагностика дозволяє не тільки побачити кількість зморшок, але і виміряти їх глибину, виміряти розмір пігментної плями, порівняти отримані результати з рекомендованими для даного віку. Результати часто є несподіваними для клієнтів салону краси, оскільки показують прихований стан шкіри, який неможливо побачити навіть через лампу-лупу.

Dermacheck дозволяє спрогнозувати, як буде виглядати шкіра клієнта через кілька років, якщо клієнт буде слідувати рекомендаціям косметолога, або, навпаки, не буде вживати ніяких заходів.

Зібравши всю інформацію про клієнта, апарат Dermacheck рекомендує косметологу найбільш доречну програму догляду в салоні і, так само, засоби для домашнього догляду. Всі зібрані дані, зображення, і рекомендації зберігаються в апараті, їх можна порівняти після проведеного курсу процедур.