СRYO PRO
СRYO PRO
КРИОТЕРАПІЯ НА АПАРАТІ VIVAX CRYOPRO ТА «VIVAX CRYO PRO (KEY)»
CruoPro
В основу дії апаратів для кріотерапії «VIVAX СRYO PRO» та «VIVAX СRYO PRO (Key)» покладено механізм локального кріовпливу на поверхневі тканини організму. Локальний криотерапевтического ефект досягається при температурі від + 5°С до 0°С. При впливі більш високою температурою, не буде досягнутий бажаний терапевтичний результат, а якщо температура буде нижче 0 °С, то замість стимулюючого, ми отримаємо деструктивний ефект, так як буде відбуватися кристалізація міжклітинної і внутрішньоклітинної рідини в оброблюваних тканинах. Генератор холоду побудований на елементах Пельтьє: в місці спайки двох напівпровідників проводиться електричний струм - при цьому відбувається охолодження одного провідника, і нагрів протилежної. Температуру на апаратах «VIVAX СRYO PRO» і «VIVAX СRYO PRO (Key)» можна вибрати з точністю до 1°С і фіксувати потрібну кількість часу.

Механізм криодії на дермальні тканини:

1. анальгізуючий ефект досягається за рахунок блокування ноцирецепторів. Настає легка поверхнева анестезія на 3-4 хвилини. У цей період можна провести процедуру скрабування на чутливій шкірі.

2. вазоактивний вплив:
- рефлекторна вазоконстрикція (звуження судин) у відповідь на роздратування холодом
- рефлекторна вазодилатація (розширення судин) виникає, якщо кріоджерело продовжує впливати до 4-5 хвилин на певній ділянці. У цей момент відбувається розширення як судин середнього калібру - судино та артеріо-, так і судин мікроциркуляторного зростання - капілярів. В тканинах посилюється судино і лімфовідтік, поліпшується приплив артеріальної крові, активізуються всі обмінні процеси в тканинах. Вазоактивний процес розповсюджується не тільки на рівень дерми, а й на більш глибокі підшкірні шари, мімічну мускулатуру і т.д.

3. кріодермофорез (проведення препарату в глибокі шари дерми) - виникає паралельно з вазоактивним ефектом при нанесенні на шкіру косметологічних лікувальних препаратів. Під час вазодилатації відбувається підвищення проникності судинної стінки, що сприяє активному введенню препарату в глибокі дермальні шари.

4. кріостімулірующая реакція виникає у відповідь на холодовий шок в тканинах, звільняються біологічні активні субстанції - біостімуліни, які активізують репаративні процеси.

5. лімфодренажна та протинабрякова дії здійснюються за рахунок роботи насадкою по обличчю від центру до периферії по ходу лімфопротоков і в напрямку магістральних лімфоколекторів.

6. миттєвий ліфтинг виникає при впливі кріоджерела на тактильні рецептори. При цьому за допомогою аксон-рефлексу відбувається статична напруга мімічної мускулатури. Стабільний (пролонгований) ліфтинг виникає після курсу процедур, коли активізується мікроциркуляція і обмінні процеси у м'язах і тканинах.

Переваги методу:
1. Фізіологічность впливу на тканинні структури, судини та лімфопротокі, мускулатуру.
2. Можливість проведення процедур в період активної інсоляції та оптимальне поєднання з іншими видами естетичного догляду: пілінгами, апаратною косметологією, мезотерапією.
Показання:
1. Профілактіка та лікування процесів старіння - відновлення тургору, пружності та еластичності тканин.
2. Актівізація кровообігу, відновлення мікроциркуляції при нездоровому кольорі обличчя внаслідок гіпоксії, куріння, перенесених захворювань.
3. Набряклість та пастозність тканин.
4. Ліфтінг обличчя, шиї, декольте, грудей.
5. Запобігання проявів генетичного старіння, фізіологічного птозу тканин, підвищення їх вологоутримуючих здібностей.
6. Подготовка до глибоких пілінгів, лазерної шліфовки, пластичних операцій і реабілітація після них навіть в самий ранній період.
7. Підготовка скелетної мускулатури до фізичних навантажень.

Інтенсивний курс: 8-10 процедур, 2 рази на тиждень.
Підтримуючий курс: 1 раз в 7-10 днів за необхідності.

Програма кріотерапії на апаратах «VIVAX СRYO PRO» і «VIVAX СRYO PRO (Key)» підходить для людей будь-якого віку, як в літній, так і в зимовий період часу.

Корпорація Академія Наукової Краси понад 15 років є офіційним дистриб'ютором ряду косметологічних торгових марок зі світовим ім'ям. Дилерська мережа компанії покриває всю територію України, а на базі навчальних центрів щорічно підвищують свою кваліфікацію сотні фахівців.