VIVAX Sport
VIVAX Dent
СЬОГОДНІ БРЕНД VIVAX ПРЕДСТАВЛЕНИЙ НАСТУПНИМИ ЛІНІЯМИ:
VIVAX Dent - лікувально-профілактичні засоби для гігієни порожнини рота і профілактики захворювань пародонту;
VIVAX Sport - відновлювально-реабілітаційні та профілактичні засоби для тіла;
VIVAX Active Slim - засоби для моделювання силуету з потужною антицелюлітною дією;
VIVAX - це профілактичні та гігієнічні засоби на основі пептидів із заданими властивостями, як для професійного, так і для домашнього використання. Використання усіх препаратів VIVAX дозволяє досягти результатів швидко, м'яко і локально, виключаючи побічні ефекти.

Сьогодні бренд VIVAX представлений наступними лініями:
VIVAX Dent - лікувально-профілактичні засоби для гігієни порожнини рота і профілактики захворювань пародонту;
VIVAX Sport - відновлювально-реабілітаційні та профілактичні засоби для тіла;
VIVAX Active Slim - засоби для моделювання силуету з потужною антицелюлітною дією;

Історія бренду VIVAX (в перекладі з латині - довголіття) почалася з унікального наукового відкриття - створення низькомолекулярних синтезованих пептидів. Ця розробка яка не має аналогів у світі, базується на досвіді російських вчених-геронтологів, які ще у 1968 році змогли синтезувати короткі пептидні ланцюжки з метою реабілітації підводників. І.І. Мечников, який стояв же біля витоків пептидного регуляції, був удостоєний Нобелівської премії у 1908р.

Унікальність продуктів VIVAX в тому, що головні дійові компоненти - це короткі синтезовані пептиди, які надають спрямований вплив на різні тканини.

Пептиди складаються з ланцюжка амінокислот і виступають у ролі «інформаційних носіїв» на клітинному рівні. Мізерно мала молекулярна маса дозволяє пептидам безперешкодно і дуже швидко проникати в пошкоджені органи і тканини. Проникаючи в клітини тканин, пептиди ініціюють вироблення необхідної кількості активних речовин зі збереженням біологічного ритму організму. Комбінації пептидів передають клітинам потрібну інформацію і запускають процеси саморегуляції, швидко відновлюючи природну функцію пошкоджених тканин.

Основною відмінністю VIVAX від існуючих засобів на ринку є інформаційний принцип дії. Кожен пептид являє собою певну послідовність амінокислот і є носієм унікальної інформації - «коду». Цей «код» пояснює вибірковість дії пептиду - тобто здатність передавати інформацію тільки певного типу клітин. Що означає, що той чи інший пептид вибірково діє на виключно певний вид тканини, виключаючи побічні ефекти.

Застосування всіх засобів VIVAX можливо під час вагітності та годування.
Продукція VIVAX сертифікована в антидопінговому комітеті, що дозволяє використовувати засоби VIVAX професійним спортсменам.
VIVAX схвалений і рекомендований до застосування «Центральним науково-дослідним інститутом стоматології та щелепно-лицевої хірургії».
КАТЕГОРІЇ VIVAX