T-SHOCK
Комплексна дія рослинних компонентів і мікроелементові для краси фігури та шкіри.
процедура бандажного обгортання, що дозволяє «худнути на очах»
T-SHOCK
T-SHOCK 31 – процедура бандажного обгортання, що дозволяє «худнути на очах». Основним принципом процедури T- SHOCK 31 є комплексна дія 31 лікарської рослини, що підібрані науковим методом спеціалістами Centro Mességué.
Завдяки унікальній рецептурі та збалансованому інгредієнтному складу, ми отримуємо комплексну дію: дренуюча, ліполітична та термогенна .

T-SHOCK 31 – лікувальна процедура, що гарантує результати – помітне зменшення об’ємів, покращення еластичності та тонусу шкіри, сечогінна, антицелюлітна і тонізуюча дії, зазначається нормалізація водно-сольового обміну в клітинах, активізується діяльність лімфатичної системи і регенерація тканин, сповільнюються процеси старіння шкіри та організму в цілому.

Процедура T-SHOCK 31 створена на основі наукових досліджень лікаря-фітотерапевта Моріса Мессаге експертами італійської ТМ Centro Mességué, що спеціалізується на виробництві косметичний препаратів для професійних процедур і догляду за шкірою вдома.

Моріс Мессаге - один з небагатьох людей на землі, якого називають генієм. Все своє життя Моріс Мессаге присвятив вдосконаленню і створенню оздоровчих програм фітотерапії. Процедура бандажної обгортання T-SHOCK 31 від Centro Mességué дозволить не тільки позбутися зайвих об’ємів, але й наочно в цьому переконатися, - особливістю процедури є виміри об’ємів «до» і «після».
Простота виконання бандажного обгортання T- SHOCK 31 досягається завдяки використанню мінімуму засобів: гелю, солі та бинтів для бандажного обгортання.

Високий результат процедури T- SHOCK 31 гарантують активні концентрати 31-єї рослини, об’єднанні за унікальною рецептурою у складі гелю, в комбінації з бандажним обгортанням T- SHOCK 31.

Гарантовані результати процедури бандажної обгортання T-SHOCK 31:
• помітне зменшення об’ємів тіла;
• підвищення тургору та еластичності шкіри;
• стабілізація водно-сольового обміну в тканинах;
• поліпшення метаболізму в клітинах шкіри;
• зволоження та живлення шкіри;
• стимуляція лімфатичної системи;
• забезпечує протинабряковий, детоксикуючий, потогінний, антицелюлітний, тонізуючий, сечогінний, зміцнює, липолитический і термогенним ефекти.

Переваги процедури T-SHOCK 31 для професіоналів:
• простота виконання процедури;
• мінімум етапів проведення процедури;
• заміри, які здійснюються до і після процедури, дозволяють наочно переконатися в зменшенні об’ємів тіла.

Високий результат при мінімальній вартості. Процедура T-SHOCK 31 являє собою вишуканий фіторітуал, відкриваючий усі корисні властивості фітоекстрактів для краси і досконалості тіла.